DEĞERLERİMİZ

2009'da kurulan Matsis, özvarlığı olan zengin makine parkı ve dinamik yapısıyla, %100 müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışıyla matbaa hizmetleri vermektedir.

Sektördeki en yeni ve en iyi makineleri alanında uzman, deneyimli, yetenekli ve titiz bir ekip kullanmaktadır. Üretim, pazarlama ve diğer birimler, müşteri memnuniyeti için tam bir eşgüdüm içinde çalışmaktadırlar.

Matsis'in iş üretmedeki temel ilkelerinden biri, nitelikli matbaa işlerini ve hizmetlerini, güçlü finansal yapısıyla en iyi fiyatları ve en uygun ödeme koşulları ile vererek öncelikle müşteri mutluluğu yaratıp güven oluşturmak ve güvene dayalı müşteri bağlılığı oluşturmaktır.

Nitelikli kurumsal yapısıyla, kısa denebilecek bir sürede zengin ve prestijli bir portföy oluşturan Matsis, alanında saygın kurumlar arasında yer almayı başarmıştır. Bu başarının sorumluluğunu daha da arttırdığının bilinciyle ilkelerinden taviz vermeden hizmet vermeyi sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Siparişten ürün teslimi ve takibine kadar bütün süreçleri çağdaş hizmet standartlarında müşteri ihtiyaçlarını gözeterek kurumsal bir yapıyla hizmet üretmektir.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Özgünlük, satışa dönen yaratıcılık, süreklilik, itina, yüksek verimlilik sağlayan uzun vadeli ilişkiler kurmak, durumlara ve sorunlara hızlı çözüm seçenekleri sunmak, pazarlama, hedeflerini desteklemek, ürün veya hizmetin performansından sorumluluk hissetmek.

VERİMLİLİK

Matsis Matbaa olarak yöneticisinden çalışanına kadar tüm ekibimizin, iş görme standartları işlerin bir defada, doğru ve eksiksiz olarak yapılması anlayışına dayanmaktadır.

AMAÇ VE İLKELER

Matsis olarak hedefimiz sektöre hizmet, kalite ve müşteri
ilişkileri anlayışında öncülük etmektir...

Hizmet verdiğimiz kurum, kuruluş ve şahısları çözüm ortağı olarak değerlendirirken, sektöre ilişkin bilgi birikimi ve tecrübelerimizle yaratıcılığın kesiştiği noktada, verimliliğimizi hep birlikte zirveye taşıyacağımıza inanıyoruz. Sınırsız hayal gücümüzü, deneyimli ve alanında uzamn kadromuzlar birlikte gerçeğe dönüştürüyoruz. Çözüm ortakları arasındaki iletişimin, sağlıklı ve verimli sürdürelebilmesi için de uzun vadeli iş ortaklığını prensip olarak hedeflerimiz arasında birinci sırada tutuyoruz. Sektörün ve pazarlama iletişimi stratejilerinin gerektirdiği tüm hizmetleri bütüncül bir anlayışla üstleniyoruz.

Bir ürünün ya da hizmetin reklam gereksinimlerini henüz pazara çıkmadan başlayan ve sürekli devam eden bir süreç olarak tanımlarız. Pazarlama iletişimi kapsamında yer alan tüm hizmetleri aynı derecede önemser ve bir bütünün tamamlayıcı öğeleri olarak görürüz. Hepsinin ortak bir iletişimi diline; tasarım ve söylem üslubuna sahip olması gerektiğine inanırız. Kurum ve markanın orta ve uzun vadeli ticari hedelerine hizmet edecek, marka değerini yükseltecek hedefler sunarız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Değişim ve gelişimin bilinciyle kaynakları verimli kullanmak; müşteri odaklı çalışmak, müşteri tedarikçi ve çalışan arasındaki ilişkiyi koordine edip mutlu olmalarını sağlamak; çalışanlar arasında eşgüdüm sağlayarak nitelikli ürün ve hizmet üreterek kurumsal yapıyı zenginleştirerek muhafaza etmek.